Bioetika

THE MEANING

Bio:
pierwszy człon nazwy oznacza “życie”, “byc żywotnym”, “który żyje”.

Etica:
nauka mówiąca o regulacjach działań człowieka zgodnych z prawami moralnymi, nauka zwrócona ku dobru; kompleks podlądów moralnych dotyczący jednostki i grupy mówiących o właściwym i icziwym wykonywaniu swojej profesji.

THE DREAM

Świat, w którym kosmetyka i etyka tworzą jedną całość, świat, w którym ciało i dusza są jednościa.

THE WAY TO…..

Wsparcie fryzera, aby mógł wciąz rozwijąc się w swej profesji – wsparcie poprzez dostarczanie mu pomocy, usług i produktów, opracowanych przy współpracy z największymi profesjonalistami z branży.

Kosmetyka nie jako koncepcja abstrakcyjna, ale jako coś konkretnego do otrzymania poprzez zaangażowanie w całym swym zakresie. Na bazie właśnie tej koncepcji powstała nową linia BIOETIKA HAIRCARE, kompletna linia, bogata w naturalne elementy specjalnie dobranie w celu uzyskania efektu naturalności ochrony włosa i stylu.

Firma narodziła się we wrześniu 2006 roku jako spełnienine marzeń trwających od 30 lat…. Dzięki wsparciu najsławniejszych w branży przemienić swoje marzenie w profesjonalną rzeczywistość: BIOETIKA. Bioetika to pierwsza firma w sektorze, która ma na względzie etykę, która jest dla niej celem życie i punktem odniesienia w tworzeniu nowej koncepcji we fryzjerstwie.

Maksymalna uwaga zwrócona ku potrzebom i pragnieniom osób pracujących w tym sektorze, zaangażowanie w badania naukowe w celu stworzenia nowoczesnych rozwiązań i wsparcia dla salonów, analizy zmian socjokulturowych oraz studiowanie tendencji w modzie – to wszystko, aby zawsze stosownie wcześnie przekazać informacj na temat cięć, kolorów i form. To jest właśnie BIOETIKA HAIRCARE.

DREAM COME TRUE