Nagrody

DIAMENTY FORBESA
16 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali w Hotelu Sheraton w Poznaniu firma Giolli otrzymała wyróżnienie za zajęcie 48 miejsca w Wielkopolsce wśród 153 firm wyróżnionych na liście Diamentów Forbesa, które w roku 2010 osiągnęły przychody od 5 do 50 mln PLN.

CERTYFIKAT JAKOŚCI
Na początku roku 2011 firma Giolli przystąpiła do Programu „Najwyższa Jakość”. Możliwość przystąpienia do programu uzyskała dzięki uzyskaniu pozytywnego wyniku procesu certyfikacyjnego przeprowadzonego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością. Kapituła Programu oprócz Certyfikatu Najwyższa Jakość dla firmy Giolli przyznała Certyfikat Menedżera Najwyższej Jakości dla Prezesa firmy – Pana Vincenzo Massucci. Wyróżnienie to zostało przyznane Prezesowi za stworzenie nowoczesnego modelu zarządzania organizacją i opracowanie strategii rozwoju.

GAZELA BIZNESU 2010
Już drugi raz (pierwszy raz w roku 2007) firma Giolli została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu. Tym razem, w roku 2010 znalazła się na 63 miejscu wśród 387 firm, które Wywiadownia Gospodarcza Coface wraz z Pulsem Biznesu wyróżniły w Wielkopolsce i na 546 miejscu wśród 3500 firm wyróżnionych w Polsce.